Евтаназія, кремація

Присипання тварин проводиться як у клініці, так і з виїздом ветеринара додому, гуманно з обов’язковим застосуванням наркозу. Наші лікарі – кваліфіковані фахівці, які усвідомлюють свої дії, володіють високими моральними характеристиками. Ми усвідомлюємо те, що проведення усипляння тварин – одна зі складових нашої діяльності, але в жодному разі не основний рід діяльності. Тому ми НЕ ЗАЙМАЄМОСЯ присипанням ЗДОРОВИХ тварин. Присипляння, а правильніше сказати, евтаназія, проводиться виключно ХВОРИМ тваринам, які зазнають сильних страждань. За законодавством у багатьох країнах та в Україні заборонено ховати тварин у межах міста. До того ж на території Одеси немає спеціалізованих цвинтарів для домашніх тварин. Багато господарів хочуть віддати останню данину на згадку про свого улюбленця, і відвідувати місце його поховання. Розв’язання цієї проблеми є проведення кремації тварин.

За вашим дзвінком додому приїжджають наші співробітники, дбайливо та акуратно вивозять тіло померлої тварини. Надалі виробляється кремація.
Кремація проводиться загальна та індивідуальна з видачею праху. Чи є можливість провести індивідуальну, потрібно уточнювати заздалегідь.

Шукаєте гарних ветеринарів для свого улюбленця?

Зателефонуйте нам або напишіть у наш телеграм і наші фахівці зв’яжуться з вами для подальшої консультації.