Чіпування

Чіпування собак та котів.

З червня 2012 року в країнах ЄС, у тому числі і в Україні, єдиним способом ідентифікації тварин є мікрочіп, що відповідає стандарту ISO 11784 та ISO 11785.

1. Навіщо необхідно?

  • Дозволяє перевозити тварину через кордон;
  • Дає можливість брати участь у виставках, номер мікрочіпа заноситься до родоводу;
  • Дозволяє швидко вирішувати суперечки про володіння тим чи іншим вихованцем
  • Полегшує пошук вашого вихованця у разі його втрати.

2. Чіпування, що це таке?

Чипування або електронна ідентифікація тварини (кішок, собак, сільськогосподарських тварин, екзотичних тварин, птахів, риб та ін.) – це імплантація спеціального мікрочіп (транспондера), який містить унікальний 15-значний код, який залишається з вашим вихованцем протягом всієї його життя. Дані заносяться в спеціальну базу, де зберігається інформація про вихованця та його власника.

Мікрочип – маленька стерильна капсула з біосумісного скла розміром не більше рисового зернятка, довжиною всього 12 мм, діаметром 2,1 мм та вагою всього 0,6 гр. Капсула з біосумісного скла забезпечує відсутність реакцій відторгнення та міграції мікрочіпа. Усередині капсули розташований сам мікрочіп, що складається з котушки індуктивності та мікросхеми.

3. Як відбувається процедура чіпування?

Процедура імплантації капсули – не складна, швидка і не вимагає застосування загального наркозу або седації. Постановка чіпа проводиться під шкіру області холки з допомогою одноразового аплікатора. Ваш улюбленець відчуватиме процедуру введення чіпа як звичайну підшкірну ін’єкцію. Одноразовий аплікатор разом із мікрочіпом запакований у стерильну упаковку.

Потрапивши під шкіру, мікрочіп протягом 5-7 днів оточується сполучнотканинною капсулою, таким чином не несе побічних реакцій (запалення або утворення пухлини). Чіпувати тварину можна у будь-якому віці, оскільки вік тварини впливає розташування мікрочіпа і реакцію нею організму.

Для зчитування інформації з мікрочіпа використовуються сканери, що відповідають міжнародному стандарту ISO. Це дозволяє зчитувати унікальний код вашого улюбленця.

Шукаєте гарних ветеринарів для свого улюбленця?

Зателефонуйте нам або напишіть у наш телеграм і наші фахівці зв’яжуться з вами для подальшої консультації.