ВРІТ

ВРІТ  – що це?

ВРІТ – це відділення реанімації та інтенсивної терапії. А для нас ВРІТ – це саме серце госпіталю ветеринарної медицини «Айболіт».
Дуже хотілося б познайомити вас з таким важливим відділенням і відповісти на ряд питань, що виникли.

У яких ситуаціях тварини потрапляють до ВРІТу?

На жаль, у житті вихованця існують такі стани здоров’я та ситуації, коли їм необхідний постійний догляд та лікування. І саме у такі моменти команда відділення реанімації та інтенсивної терапії готова прийти на допомогу!

Що ж це за такі «стан здоров’я»?

  • Насамперед до нас надходять пацієнти в критичному стані, яким потрібна термінова реанімація та стабілізація стану, в основному це автотравми, черепно – мозкові травми, отруєння, травми грудної клітини та ін.
  • Будь-які гострі стани : набряк легенів, гостра ниркова недостатність, гостре розширення шлунка, тварини з епілептичним статусом.
  • Пацієнти з призначеним лікуванням, яке неможливо провести в домашніх умовах, де потрібно введення інфузій з постійною швидкістю, безперервне спостереження та цілодобовий догляд.
  • Тварини, яким необхідне спостереження в післяопераційний період, стабілізація після втручання або час для відновлення.

Як це відбувається?

Перед визначенням у ВРІТ лікар – терапевт проводить огляд тварини та приймає рішення про поселення в стаціонар. Далі лікар терапевт  передає тварину лікарю інтенсивної терапії для обговорення питань з власників з приводу перебування улюбленця у відділенні, підписання поінформованої згоди, визначається вартість лікування та прогноз.

Які завдання стоять перед лікарем інтенсивної терапії?

Звичайно ж насамперед наші дії спрямовані на екстрену допомогу та порятунок життя вашого улюбленця. Ми допомагаємо в боротьбі з таким ворогом як біль, купуємо гострі стани до повного одужання, а якщо це неможливо, то перекладаємо їх у хронічну стадію, контролюємо всі життєві показники, доглядаємо, вигулюємо, любимо кожного нашого пацієнта. Тому, що ОРИТ – це не тільки про медикаментозне лікування, це про кохання, ласку та дбайливе ставлення до кожної тварини.

Хто наші головні помічники в ВРІТі?

Наше відділення оснащене всім необхідним обладнанням та медикаментами для якісного проведення реанімації та інтенсивної терапії. Незамінними помічниками є: інфузомати та шприцеві насоси для введення препаратів з постійною швидкістю, монітори для контролю показників життєво важливих систем організму: ЕКГ (показує роботу серця), пульсоксиметрія (відбиває пульс і рівень О2 у крові), капнографія (відстежує концентр тим самим дає зрозуміти якість вентиляції), апарат для штучної вентиляції легенів для тварин у стані коми. Також наше відділення обладнане кисневими боксами для тих, кому необхідна киснедотерапія.

Як працює ВРІТ?

Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Кожен пацієнт розміщений у персональному боксі, де є все необхідне для його комфортного перебування там. Це теплі грілки, інфрачервоні лампи, теплі лежанки, їжа, вода, лотки для котів. Щодня відбувається дезінфекція приміщення. За пацієнтом відбувається цілодобове спостереження лікаря для того, щоб вчасно допомогти та усунути проблему.

Команда лікарів відділення реанімації та інтенсивної терапії ветеринарного госпіталю «Айболіт» завжди готова швидко та організовано допомогти вашому улюбленцю!

Шукаєте гарних ветеринарів для свого улюбленця?

Зателефонуйте нам або напишіть у наш телеграм і наші фахівці зв’яжуться з вами для подальшої консультації.