Мікроскоп Biomed

Поспішаємо повідомити вам, що в нашому госпіталі з’явився універсальний мікроскоп, завдяки якому ми можемо проводити складні офтальмологічні втручання.

Проведення мікрохірургічних операцій на очах – неймовірно складний процес, а донедавна хірурги-офтальмологи працювали практично наосліп.

Для корекції патологічних станів рогівки, кришталика, які ведуть сліпоті, лікарі використовують хірургічні мікроскопи, підвішені над оком пацієнта.

«Хірургія ока є однією з найскладніших, оскільки тканини, що оперуються, дуже чутливі і представляють особливу важливість для пацієнтів», — сказав Джозеф Ізатт (Joseph Izatt) професор з Університету Дьюка.

Шановні власники вихованців, поспішаємо поділитися гарною новиною, в нашому шпиталі «Айболіт» з’явився універсальний мікроскоп фірми «Біомед». Завдяки цьому мікроскопу наші можливості розширилися. Тепер ми можемо проводити складні офтальмологічні втручання на рогівці, передній камері ока, а також довгоочікуване видалення катаракти кришталика. Також проводити ортопедичні та різні хірургічні втручання, що вимагають якісного збільшення. Мікроскоп дозволяє полегшити роботу хірурга, і тим самим підвищити якість допомоги, що надається.

Операційний мікроскоп YZ20T4 призначений для проведення офтальмологічних, ортопедичних та хірургічних операцій хірургом та асистентом.

Забезпечує стереоскопічний ефект. Має два бінокуляри та один оптичний шлях.

Основний мікроскоп має п’ятиступеневе збільшення, а допоміжний триступеневе. Допоміжний мікроскоп можна встановити під кутом 90 ліворуч або праворуч від основного мікроскопа. У системі використовується джерело освітлення, яке є нешкідливим для очей. Освітлення рівномірне і має більшу інтенсивність. Залежно від характеру офтальмологічної операції система освітлення може оснащуватися пристроєм захисту сітківки без червоного фільтра. До функцій регулювання відносяться збільшення, фокусування, переміщення по горизонталі, кріплення в певному положенні і нахил, при цьому збільшення, фокусування та горизонтальне переміщення можуть здійснюватися за допомогою педалі. Лінзи з імпортного скла виробництва Німеччини знижують оптичну аберацію. Усі лінзи мають багатошарове покриття, захищені від цвілі. Мікроскоп має три об’єктиви – для офтальмології, ортопедії та хірургії. Нахилене освітлення може використовуватись для щілини, при цьому товщина щілини може регулюватися. Переміщення у площині X/Y центрується автоматично. Вбудований світлодільник може підключатися до інших зовнішніх дисплеїв.

В офтальмології даний мікроскоп дозволяє нам надавати вашому вихованцю більш якісну хірургічну допомогу. При таких патологіях очей і допоміжного апарату ока, як: дистрихіаз, ектопічна вія, стеноз, атрезія слізної точки, різні завороти й виворіт повік, різні пухлинні процеси на повіках, секвестр рогівки у кішок, дермоїд кон’юнктиви та рогівки, ерозії , спайкові процеси у передній камері ока після травми.

Також цей мікроскоп, зі спеціальним коаксіальним освітленням, є необхідним обладнанням при хірургічному лікуванні патології кришталика, катаракти.

    Підписка